Mobach Keramiek - Fraaie kan

Mobach Keramiek - Fraaie kan kopen? Bied vanaf 75!
Mobach Keramiek - Fraaie kan kopen? Bied vanaf 75!Mobach Keramiek - Fraaie kan kopen? Bied vanaf 75!Mobach Keramiek - Fraaie kan kopen? Bied vanaf 75!
  • Mobach Keramiek (1895)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen30 cm x 17 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Prachtige 'vroege'kan van Mobach keramiek (toegeschreven!)

Mobach Keramiek (1895)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (3)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

367 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
17 cm
30 cm
Starttijd:04-08-2022 om 12:38
Eindtijd:15-08-2022 om 20:11
Openingsbod € 75
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa