Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 25 x 8 x 8 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Heeze, Nederland |
Starttijd | 4-8-2022 om 16:05 |
Eindtijd | 15-8-2022 om 19:33 |