Mobach Keramiek - Vaas Joke Stroes - Verkocht

Mobach Keramiek - Vaas Joke Stroes kopen? Bied vanaf 50!
Mobach Keramiek - Vaas Joke Stroes kopen? Bied vanaf 50!Mobach Keramiek - Vaas Joke Stroes kopen? Bied vanaf 50!Mobach Keramiek - Vaas Joke Stroes kopen? Bied vanaf 50!Mobach Keramiek - Vaas Joke Stroes kopen? Bied vanaf 50!
  • Mobach Keramiek (1895)
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen22 cm x 14.5 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Vaas ontworpen door Joke Stroes voor Mobach Utrecht. Hoogte 22 cm. Gemerkt met fabrieksmerk en monogram kunstenaar. In uitstekende conditie.

Mobach Keramiek (1895)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (3)
Geplaatst door  Artentique
FA. (7)

140 verkochte items
14.5 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:31-08-2018 om 12:46
Eindtijd:06-09-2018 om 19:21
Kunstkijker
05 sep. / 20:57
€ 50