Niet of onleesbaar gesigneerd - Modern bronzen beeld - verliefd stel - 30 cm hoog. - Verkocht

Modern bronzen beeld - verliefd stel - 30 cm hoog. kopen? Bied vanaf 65!
Modern bronzen beeld - verliefd stel - 30 cm hoog. kopen? Bied vanaf 65!Modern bronzen beeld - verliefd stel - 30 cm hoog. kopen? Bied vanaf 65!Modern bronzen beeld - verliefd stel - 30 cm hoog. kopen? Bied vanaf 65!Modern bronzen beeld - verliefd stel - 30 cm hoog. kopen? Bied vanaf 65!Modern bronzen beeld - verliefd stel - 30 cm hoog. kopen? Bied vanaf 65!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object

Modern bronzen beeld - verliefd stel - 30 cm hoog.

Het betreft een schitterend bronzen beeld dat in prachtige staat verkeert.

Het beeld is niet gesigneerd dus helaas is de kunstenaar mij niet bekend.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (46)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

826 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:15-05-2018 om 17:58
Eindtijd:19-05-2018 om 19:58
Kathi
17 mei / 09:40
€ 65