Modern keramiek beeld - hand gemaakt - niet gesigneerd - 24 cm hoog. - Verkocht

Modern keramiek beeld - hand gemaakt - niet gesigneerd - 24 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!
Modern keramiek beeld - hand gemaakt - niet gesigneerd - 24 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!Modern keramiek beeld - hand gemaakt - niet gesigneerd - 24 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!Modern keramiek beeld - hand gemaakt - niet gesigneerd - 24 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!Modern keramiek beeld - hand gemaakt - niet gesigneerd - 24 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Modern keramiek beeld - hand gemaakt - niet gesigneerd - 24 cm hoog.

Prachtig beeld - man en vrouw - heel apart in zeer mooie staat op stenen sokkel.

Het beeld is niet gesigneerd en daarom is de kunstenaar mij niet bekend.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (17)

845 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:20-09-2016 om 16:07
Eindtijd:25-09-2016 om 16:07
Biedingen (3)
ro53
25 sep. / 16:01
€ 35
Edw1974
24 sep. / 14:56
€ 30
ro53
23 sep. / 11:35
€ 25