Moderne kleurrijke ets van Alexander Dominiquez

Moderne kleurrijke ets van Alexander Dominiquez kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze ets van Alexander Dominiquez,  zuid amerikaanse kunstenaar.  Gesigneerd en genummerd p/a  oplage 75 stuks dit is de 2e afdruk voor de kunstenaar.

afmeting 38 x 44 cm, beeldformaat 33 x 25 cm

Originele galeriewaarde € 180, 00

Ophalen in Uitgeest

Verzenden kosten koper € 10, 00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 31,00

Starttijd:04-10-2014 om 11:36
Eindtijd:18-10-2014 om 11:46

Biedingen (13):

robert11
18 okt. / 11:37
€ 31
pdebeen88
18 okt. / 11:32
€ 26
robert11
18 okt. / 11:32
€ 26
pdebeen88
18 okt. / 11:17
€ 21
robert11
16 okt. / 21:17
€ 19
ronald57
7 okt. / 01:07
€ 17
Stientje
7 okt. / 01:07
€ 15
Stientje
5 okt. / 01:53
€ 13
ronald57
5 okt. / 00:14
€ 11
Stientje
5 okt. / 00:14
€ 10
Stientje
4 okt. / 17:00
€ 5
char
4 okt. / 17:00
€ 3
Stientje
4 okt. / 15:07
€ 1