Moderne kleurrijke ets van Alexander Dominiquez

Moderne kleurrijke ets van Alexander Dominiquez kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze ets van Alexander Dominiquez, zuid amerikaanse kunstenaar.

Gesigneerd en genummerd p / a oplage 75 stuks dit is de 2e afdruk voor de kunstenaar.

Originele galeriewaarde € 180, 00  afmetingen 38 x 45 cm, beeldformaat 24, 5 x 22, 5 cm

Ophalen in Uitgeest

Verzenden kosten koper € 10, 00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 31,00

Starttijd:04-10-2014 om 11:41
Eindtijd:18-10-2014 om 11:41

Biedingen (12):

robert11
18 okt. / 11:35
€ 31
pdebeen88
18 okt. / 11:18
€ 26
robert11
16 okt. / 21:16
€ 21
amvannes
14 okt. / 14:19
€ 19
ronald57
7 okt. / 01:08
€ 17
Stientje
7 okt. / 01:07
€ 15
Stientje
5 okt. / 01:50
€ 13
ronald57
5 okt. / 00:15
€ 11
Stientje
5 okt. / 00:15
€ 10
Stientje
4 okt. / 17:36
€ 5
nootje
4 okt. / 17:36
€ 3
Stientje
4 okt. / 15:08
€ 1