3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Er worden 5923 kunstwerken aangeboden
Anton Lutgerink - Abstracte (ZERO) compositie kopen? Bied vanaf 250!
Anton Lutgerink - Abstracte (ZERO) compositieSchilderij
Geplaatst doorArtandDesignonline
Jaartal1968
Afmetingen82 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos van Dijk - Hollands winter landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jos van Dijk - Hollands winter landschapSchilderij
Geplaatst doorTanjaBlad
Afmetingen4 cm x 4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Gerard Fieret - Vijver gemeentemuseum Den Haag kopen? Bied vanaf 325!
Gerard Fieret - Vijver gemeentemuseum Den HaagFotografie
Geplaatst doorConberg
Jaartal1979
TechniekC-Print
Afmetingen18 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jack Vissers - Disco Tex - sculptuur kopen? Bied vanaf 125!
Jack Vissers - Disco Tex - sculptuurBeeld / Object
Geplaatst doorffagott
Jaartal2023
TechniekGips
Afmetingen38 cm x 31 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2899 g
GesigneerdHandgesigneerd
Pieter Engels - Zeefdruk - Sky Event - 1972 - 90/190 kopen? Bied vanaf 55!
Pieter Engels - Zeefdruk - Sky Event - 1972 - 90/190Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorin2art
Jaartal1972
Afmetingen94 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gustave Bolin - Mooie litho kopen? Bied vanaf 69!
Gustave Bolin - Mooie lithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorGiraffe
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pat Andrea - Schetsboek kopen? Bied vanaf 62!
Pat Andrea - SchetsboekGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorGiraffe
Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorin2art
Jaartal1972
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Cockx - wanneer meneer gaat vissen, madame . . . kopen? Bied vanaf 400!
Marcel Cockx - wanneer meneer gaat vissen, madame . . .Schilderij
Geplaatst doordaems14
Jaartal1990
Afmetingen111 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Walter Nobbe - ''De Tuin'' 1987 kopen? Bied vanaf 35!
Walter Nobbe - ''De Tuin'' 1987Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doordjs
Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marcel Cockx - Het kaartenhuisje kopen? Bied vanaf 400!
Marcel Cockx - Het kaartenhuisjeSchilderij
Geplaatst doordaems14
Jaartal1990
Afmetingen101 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hendrik van Bloem - Ouderwetse Boerderij kopen? Bied vanaf 180!
Hendrik van Bloem - Ouderwetse BoerderijSchilderij
Geplaatst doorKeukenprinses
Afmetingen59 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Joseph Pauwels - Garnalenvissers met paard en wagen kopen? Bied vanaf 200!
Henri Joseph Pauwels - Garnalenvissers met paard en wagenSchilderij
Geplaatst doorKeukenprinses
Afmetingen78 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - Vrouw, hond en vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Toon Kelder - Museum het Prinsenhof - Tentoonstelling onder auspicien van de kring kopen? Bied vanaf 250!
Toon Kelder - Museum het Prinsenhof - Tentoonstelling onder auspicien van de kringGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMamokunst
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hilda Blom - Groen schilderij met bloemen kopen? Bied vanaf 125!
Hilda Blom - Groen schilderij met bloemenSchilderij
Geplaatst doorMamokunst
Afmetingen00 cm x 00 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2600!
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001Tekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2001
TechniekGouache
Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Paul Nieuwendijk - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 180!
Paul Nieuwendijk - Modern stillevenSchilderij
Geplaatst doorartprojects
Jaartal1990
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Eugène Brands - Kleurrijke vogel kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands - Kleurrijke vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlilylimburg
Jaartal1988
Afmetingen61.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ahmad Baldin - Zeefdruk, 1994. kopen? Bied vanaf 45!
Ahmad Baldin - Zeefdruk, 1994.Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstPuttertje
Jaartal1994
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorKunstPuttertje
Jaartal1994
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pavel Husa - Lot van 20 litho’s kopen? Bied vanaf 150!
Pavel Husa - Lot van 20 litho’sGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstPuttertje
TechniekLitho
Afmetingen47 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Gordijn - “Zelfportret” houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Herman Gordijn - “Zelfportret” houtsnedeGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstPuttertje
Jaartal1985
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Paul Wessels - Jan met Pet op Toneeltje kopen? Bied vanaf 1!
Paul Wessels - Jan met Pet op ToneeltjeSchilderij
Geplaatst doorgriffin
Jaartal1981
Afmetingen68.5 cm x 49.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Herman Brood - 'Als ik jou niet had' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 575!
Herman Brood - 'Als ik jou niet had' (mooi gelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorcolourfulartlimburg
Afmetingen69 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ad Snijders - 4 werken w.o. Liggend Meisje kopen? Bied vanaf 1!
Ad Snijders - 4 werken w.o. Liggend MeisjeTekening / Aquarel
Geplaatst doorfrankvanham
Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - ‘CLOWN VISAGE PAYSAGE’ COMPLEET MET ORIGINELE OMSLAGMAP, ZEER ZELDZAAM! kopen? Bied vanaf 1750!
Karel Appel - ‘CLOWN VISAGE PAYSAGE’ COMPLEET MET ORIGINELE OMSLAGMAP, ZEER ZELDZAAM!Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunsthandelOlafWijman
Jaartal1978
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Maurice Mareels - Boereninterieur met 3 figuren Olieverf kopen? Bied vanaf 275!
Maurice Mareels - Boereninterieur met 3 figuren OlieverfSchilderij
Afmetingen44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
K.J. Willerding - zicht op Horredijk kopen? Bied vanaf 150!
K.J. Willerding - zicht op HorredijkSchilderij
Geplaatst doordekees
Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Miguel Berrocal - Almogavares kopen? Bied vanaf 250!
Miguel Berrocal - AlmogavaresGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorHenk17
Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - " Tulips 06 - 98" kopen? Bied vanaf 245!
Jan Cremer - " Tulips 06 - 98"Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorAxel
Jaartal1998
Afmetingen87 cm x 107 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Helmut Newton - Ingelijste foto , ‘Paris 1978’ - voor modeontwerper Thierry Mugler kopen? Bied vanaf 1000!
Helmut Newton - Ingelijste foto , ‘Paris 1978’ - voor modeontwerper Thierry MuglerFotografie
Geplaatst doorkunst_ikhebje
Jaartal1978
TechniekC-Print
Afmetingen53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan De Winter - Dialoog kopen? Bied vanaf 50!
Jan De Winter - DialoogTekening / Aquarel
Geplaatst doorjaapmichiel
Jaartal1980
TechniekAquarel
Afmetingen59 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Onbekend kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert - OnbekendGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLanderos
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Beuning - fraaie litho met surrealistische voorstelling: 'het luie ei' kopen? Bied vanaf 25!
Wim Beuning - fraaie litho met surrealistische voorstelling: 'het luie ei'Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstkamerZandvoort
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick Zwier - Circustent kopen? Bied vanaf 250!
Dick Zwier - CircustentTekening / Aquarel
Geplaatst doorMargie
TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joukje Pees - Love my fatherland kopen? Bied vanaf 29!
Joukje Pees - Love my fatherlandFotografie
Geplaatst doorJanHenkelartworks
Jaartal1991
TechniekDigitale Print
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Walking with my dog kopen? Bied vanaf 610!
Karel Appel - Walking with my dogGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLanderos
Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joukje Pees - Rothorn abstractie kopen? Bied vanaf 29!
Joukje Pees - Rothorn abstractieFotografie
Jaartal1987
TechniekDigitale Print
Afmetingen30 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Tantrika kopen? Bied vanaf 650!
Karel Appel - TantrikaGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorLanderos
Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joukje Pees - Reling 2 kopen? Bied vanaf 29!
Joukje Pees - Reling 2Fotografie
Jaartal1995
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Giorgio Ferrari - Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 20!
Giorgio Ferrari - Amsterdamse grachtGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Giorgio Ferrari - orgelman aan Amsterdamse gracht kopen? Bied vanaf 20!
Giorgio Ferrari - orgelman aan Amsterdamse grachtGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen17.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Angele Donjacour - Abstract geometrisch kopen? Bied vanaf 500!
Angele Donjacour - Abstract geometrischSchilderij
Geplaatst doorFysioHerber
Jaartal1995
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst

Moderne kunst kopen

Bent u geïnteresseerd in het kopen van moderne en hedendaagse kunst en wilt u meer weten over deze categorie? Lees dan snel verder.

De term moderne kunst wordt over het algemeen gebruikt voor alle verschillende stijlen en bewegingen die opkwamen vanaf het eind van de negentiende eeuw. Door de Industriële Revolutie was de wereld in hoog tempo veranderd en er ontstond ruimte voor een nieuwe kijk op de wereld. De impressionisten waren de eerste kunstenaars die braken met de toen overheersende academische traditie in stijl en onderwerpen. Niet langer was het streven om de wereld zo realistisch mogelijk te verbeelden op basis van thema’s als religie en mythologie. Het was daarentegen de persoonlijke belevingswereld en alledaagse onderwerpen die de boventoon gingen voeren bij deze baanbrekende kunstenaars. En met het los laten van klassieke principes begon een tijdperk waarin vele moderne stijlen, stromingen konden ontwikkelen.

Experiment met kleur, materiaal en techniek en de subjectieve blik van de kunstenaar werden de belangrijkste aspecten van de moderne kunst. Er kwamen tal van stromingen op, zoals het Kubisme, Surrealisme, Futurisme en Dadaïsme. De drang naar vernieuwing werd versterkt door de Eerste en Tweede Wereldoorlog. Dat is bijvoorbeeld goed zichtbaar in het Abstract Expressionisme, waarbij gevoel vertaald werd in kleur, vorm en textuur, en waarbij een herkenbare werkelijkheid plaats moest maken voor volledige abstractie. Het aanbod moderne kunst bij Kunstveiling is gericht op artistieke uitingen vanaf deze naoorlogse periode, met bijvoorbeeld stromingen als Pop-Art, CoBrA en Minimal Art. Wilt u moderne kunst kopen uit een van deze stromingen? Iedere avond en elk weekend vindt er een veiling plaats.

Specifiek in Nederland waren het onder andere De Stijl, De Ploeg en de CoBrA-groep die bij hebben gedragen aan de ontwikkeling van moderne kunst. Liefhebbers van deze revolutionaire beweging kunnen hun hart ophalen, want binnen het aanbod moderne kunst bij Kunstveiling is altijd veel CoBrA-kunst te koop, bijvoorbeeld van Karel Appel, Corneille, Asger Jorn en Eugène Brands.

Natuurlijk is er veel meer moderne kunst te koop in de veiling. Klik daarvoor op “Bekijk alle moderne kunst” onderaan de pagina. Voor het verkopen en kopen van moderne kunst bent u bij Kunstveiling aan het juiste adres!

Moderne kunst veiling

Bent u liefhebber van moderne en hedendaagse kunst? Via Kunstveiling kunt u op een toegankelijke manier moderne kunst kopen (en kunst verkopen. Of u nu een voorkeur heeft voor een bepaalde kunstenaar, een stroming of juist op zoek bent naar een mooi abstract schilderij voor aan de muur, in de moderne kunst veiling treft u altijd een veelzijdig aanbod betaalbare kunstwerken.

Unieke moderne schilderijen kopen

Abstract, groot, kleurrijk, of figuratief of minimalistisch, het aanbod schilderijen in de veiling is zo breed dat er voor iedere muur een prachtig exemplaar te vinden is! Maak een statement door een opvallend olieverfschilderij van een bekende of minder bekende kunstenaar aan te schaffen via de veiling. Met het kopen van een modern schilderij haalt u een uniek en onderscheidend kunstwerk in huis. Tip: een modern schilderij is ook uitstekend geschikt als origineel cadeau. Bekijk het uitgebreide en betaalbare aanbod moderne schilderijen te koop en bied vandaag nog mee!

Waar moet u op letten bij het kopen van moderne kunst?

Waar moet u op letten bij het kopen van een modern kunstwerk? Laat u vooral niet afschrikken door nieuwe termen. Laat u ook niet afleiden door de populariteit of de roem van de kunstenaar. Het gaat er tenslotte om dat u het werk mooi vindt. Via de zoekfilters kunt u aangeven of u kunstwerken in een specifieke techniek zoekt – bijvoorbeeld grafiek, beeldhouwkunst of een modern schilderij. Of in een bepaalde stijl, zoals abstract of minimalistisch. Ook kunt u specificeren in welke prijscategorie u zoekt. Wilt u meebieden op een kunstwerk? Lees dan eerst de veilingregels voor het kopen van items, en de specificaties bij het aangeboden kunstwerk zodat u niet voor verrassingen komt te staan.

Met een breed aanbod aan moderne en hedendaagse kunst - van Pop-art tot CoBrA-kunst en van Minimal Art tot Bergense School – is er op ieder moment en voor iedere kunstliefhebber genoeg te beleven op Kunstveiling!

Heeft u een bredere interesse dan het kopen van hedendaagse en moderne kunst? Bekijk ook eens het aanbod klassieke kunst, sculpturen & objecten, keramiek, glas en design.