3. items
  5. Moderne kunst

Moderne kunst

Ger Lataster - Landschap met sleedoorn kopen? Bied vanaf 5500!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Landschap met sleedoorn
Afmetingen114 x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 5.500
David van de Kop - Zonder titel kopen? Bied vanaf 300!
David van de Kop (1937-1994) Nederlands Zonder titel
TechniekAquarel
Afmetingen90 x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 300
Gena - Abstract Light kopen? Bied vanaf 350!
Gena (1982) Nederlands Abstract Light
Afmetingen70 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Conrad Kickert - La Chapelle de Saint Macé kopen? Bied vanaf 335!
Conrad Kickert (1882-1965) Nederlands La Chapelle de Saint Macé
Afmetingen67.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 335
James McNaught - Hartzeer, gouache kopen? Bied vanaf 295!
James McNaught (1948) Schots Hartzeer, gouache
TechniekGouache
Afmetingen31 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Johan van den Berg - 5 werken: acryl en vernis op board: "Red and black" - 2012 (nette lijsten!) kopen? Bied vanaf 350!
Johan van den Berg (1939) Nederlands 5 werken: acryl en vernis op board: "Red and black" - 2012 (nette lijsten!)
Afmetingen33.5 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 350
Anton Heyboer - In de armen van zijn Baboe Jami kopen? Bied vanaf 950!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands In de armen van zijn Baboe Jami
TechniekAquarel
Afmetingen88 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 950
Jan Cremer - 20 April 1990, zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands 20 April 1990, zeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Paul Corvers - Ditch kopen? Bied vanaf 275!
Paul Corvers (1953) Nederlands Ditch
Afmetingen34.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
€ 275
Guy Olivier - Gemengde techniek : "de kus in de nacht" kopen? Bied vanaf 350!
Guy Olivier (1963) Nederlands Gemengde techniek : "de kus in de nacht"
Afmetingen82 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Ada Breedveld - Acryl op doek: Holly tulp - 1991(Groot werk, sterk afgeprijsd, laatste keer!) kopen? Bied vanaf 495!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Acryl op doek: Holly tulp - 1991(Groot werk, sterk afgeprijsd, laatste keer!)
Afmetingen103 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 695!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 695
Jacobus Doeser - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
José Vermeersch - BRONZEN RING kopen? Bied vanaf 300!
José Vermeersch (1922-1997) Belgisch BRONZEN RING
TechniekBrons
Afmetingen2 x 2.5 x 2.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Piet Warffemius - Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 595!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Koen Delaere - Lak en acryl op canvas - 2004 (sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 2500!
Koen Delaere (1970) Belgisch Nederlands Lak en acryl op canvas - 2004 (sterk afgeprijsd!)
Afmetingen82 x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.500
Jo Schrijnder - olieverf op doek: opvliegende eend kopen? Bied vanaf 599!
Jo Schrijnder (1894-1968) Nederlands olieverf op doek: opvliegende eend
Afmetingen70 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 599
Sonia Delaunay - De kus kopen? Bied vanaf 800!
Sonia Delaunay (1885-1979) Frans Oekraïens Portugees Russisch Spaans De kus
TechniekLitho
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 800
Hans Innemee - gemengde techniek: The beauty of emptiness - 2001 (groot, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 2250!
Hans Innemee (1951) Nederlands gemengde techniek: The beauty of emptiness - 2001 (groot, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen122 x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 2.250
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis II - 2000 (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 795!
Henk van Vessem (1939) Nederlands Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis II - 2000 (zeer groot!)
Afmetingen250 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 795
Geert van Fastenhout - Acrylverf op doek: no 2 - 1973 kopen? Bied vanaf 995!
Geert van Fastenhout (1935) Nederlands Acrylverf op doek: no 2 - 1973
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 995
Charles Donker - Dode Beflijster kop naar rechts - bijzondere ets uit 1977 - 21019 kopen? Bied vanaf 250!
Charles Donker (1940) Nederlands Dode Beflijster kop naar rechts - bijzondere ets uit 1977 - 21019
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Piet Gutter - Olieverf op paneel: Stilleven met kruik - 1995 kopen? Bied vanaf 899!
Piet Gutter (1944) Nederlands Olieverf op paneel: Stilleven met kruik - 1995
Afmetingen44 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 899
Anton Heyboer - Cancan danseres - zeer groot - kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan danseres - zeer groot -
TechniekGouache
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Ad Blok van der Velden - Olieverf op doek: Bloemen in het zand - 1978 kopen? Bied vanaf 599!
Ad Blok van der Velden (1913-1980) Nederlands Olieverf op doek: Bloemen in het zand - 1978
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 599
Jörg Remé - Olieverf op doek: Schoothondje kopen? Bied vanaf 450!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Olieverf op doek: Schoothondje
Afmetingen80 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 450
Frank M. Hutchison - MAP met 20 monochrome abstracte (Z/W) inkt tekeningen - 1981 kopen? Bied vanaf 850!
Frank M. Hutchison (1957) Nederlands MAP met 20 monochrome abstracte (Z/W) inkt tekeningen - 1981
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 850
Marie Henry Mackenzie - Winterse wandelaars op de langegracht te Amersfoort kopen? Bied vanaf 495!
Marie Henry Mackenzie (1878-1961) Nederlands Winterse wandelaars op de langegracht te Amersfoort
Afmetingen21 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 495
Martin van Wordragen - Ingelijste acrylverf op doek: figuren kopen? Bied vanaf 350!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Ingelijste acrylverf op doek: figuren
Afmetingen69 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Martin van Wordragen - Gemengde techniek: Vuurdans(Groot werk!) kopen? Bied vanaf 495!
Martin van Wordragen (1928-2011) Nederlands Gemengde techniek: Vuurdans(Groot werk!)
Afmetingen137 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 495
Hans Ittmann - Keramiek object kopen? Bied vanaf 400!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Keramiek object
TechniekKeramiek
Afmetingen59 x 23 x 10 cm (h x b x d)
€ 400
TechniekKeramiek
Afmetingen50 x 29 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Marion Bakker - Napels kopen? Bied vanaf 400!
Marion Bakker (1958) Nederlands Napels
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 400
Hans Ittmann - Schaal op driepoot kopen? Bied vanaf 250!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Schaal op driepoot
TechniekKeramiek
Afmetingen21 x 30 x 25 cm (h x b x d)
€ 250
Erwin van Krey - Binoculars kopen? Bied vanaf 350!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Binoculars
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Stan Kaminski - Gesigneerde gouache "Olifanten bij waterplaats" mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Stan Kaminski (1952) Engels Gesigneerde gouache "Olifanten bij waterplaats" mooi ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 450
Berend Hoekstra - Onbekend kopen? Bied vanaf 300!
Berend Hoekstra (1958) Nederlands Onbekend
TechniekAquarel
Afmetingen52 x 68 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 300
Anton Heyboer - Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Moeder en kind De oermoeder Mooie krachtige sierlijke schildering
Afmetingen74 x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Floris Jespers - Afrikaanse periode kopen? Bied vanaf 1250!
Floris Jespers (1889-1965) Belgisch Afrikaanse periode
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 1.250
Casper Faassen - 3 Luik giraffe serie - handgesigneerd - 50 ex. - ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Casper Faassen (1975) Nederlands 3 Luik giraffe serie - handgesigneerd - 50 ex. - ingelijst
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450