Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
SIMON MARIS
MODER EN KIND
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 26 X 34 CM
gesigneerd rechts onder / en nams plaatje
IN OUDE LIJST IN DE MAAT 34 X 42 CM
BEIDE GOEDE STAAT
Starttijd | 10-10-2015 om 19:55 |
Eindtijd | 18-10-2015 om 19:55 |