Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mogens Balle (1921-1988).
Cobra-Abstractie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Geen nummering.
Droogstempel.
Proper blad.
Blad: 56x76cm.
Niet ingekaderd.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
Conditie | Zeer Goed | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Oelegem, België |
Starttijd | 20-9-2019 om 19:37 |
Eindtijd | 4-10-2019 om 22:31 |