Mogens Balle - COBRA-ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG - Verkocht

Mogens Balle - COBRA-ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG kopen? Bied vanaf 140!
Mogens Balle - COBRA-ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG kopen? Bied vanaf 140!Mogens Balle - COBRA-ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG kopen? Bied vanaf 140!Mogens Balle - COBRA-ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG kopen? Bied vanaf 140!Mogens Balle - COBRA-ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG kopen? Bied vanaf 140!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mogens Balle (1921-1988).
Cobra-Abstractie.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Geen nummering.
Droogstempel.
Proper blad.
Blad: 56x76cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (23)

475 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 140,00
Starttijd:20-09-2019 om 19:37
Eindtijd:04-10-2019 om 22:31
Kunstbaartgunst
04 okt. / 20:37
€ 140