Mogens Balle - Compositie - Verkocht

Mogens Balle - Compositie kopen? Bied vanaf 125!
Mogens Balle - Compositie kopen? Bied vanaf 125!Mogens Balle - Compositie kopen? Bied vanaf 125!Mogens Balle - Compositie kopen? Bied vanaf 125!Mogens Balle - Compositie kopen? Bied vanaf 125!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage86/150
Niet ingelijst.
Handgesigneerd en gedateerd en genummerd.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  bedi
FA. (9)

122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
73 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2021 om 15:07
Eindtijd:06-02-2021 om 09:35
Axel_somers
05 feb. / 21:43
€ 100