Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2018 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 21 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Dertig jaar na het overlijden van de Deense Cobra kunstenaar Mogens Balle is van de hand van Richard Weber het boek “Mogens Balle-een leven vol kleur” verschenen. Dit eerste nederlandstalige boek over het leven en werk van Mogens Balle is voorzien van een engelse samenvatting.
Mogens Balle is het meest bekend door zijn intensieve kleurgebruik, spontaniteit en fantasiefiguren. Hierdoor kan zijn werk typisch en herkenbaar Cobra genoemd worden.
Prachtige afbeeldingen en een door zijn dochter Annemarie Balle geschreven voorwoord maken dit een unieke uitgave.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 18-9-2018 om 13:30 |
Eindtijd | 30-9-2018 om 11:40 |