Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2018 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 21 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Dertig jaar na het overlijden van de Deense Cobra kunstenaar Mogens Balle is van de hand van Richard Weber het boek “Mogens Balle-een leven vol kleur” verschenen. Dit eerste nederlandstalige boek over het leven en werk van Mogens Balle is voorzien van een engelse samenvatting.
Mogens Balle is het meest bekend door zijn intensieve kleurgebruik, spontaniteit en fantasiefiguren. Hierdoor kan zijn werk typisch en herkenbaar Cobra genoemd worden.
Prachtige afbeeldingen en een door zijn dochter Annemarie Balle geschreven voorwoord maken dit een unieke uitgave.
Conditie | Nieuwstaat | ||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland | ||
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 22-10-2018 om 14:17 |
Eindtijd | 28-10-2018 om 15:44 |