Mogens Balle - een leven vol kleur door Richard Weber - Verkocht

Mogens Balle - een leven vol kleur door Richard Weber kopen? Bied vanaf 15!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal2018
TechniekVaria
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Dertig jaar na het overlijden van de Deense Cobra kunstenaar Mogens Balle is van de hand van Richard Weber het boek “Mogens Balle-een leven vol kleur” verschenen. Dit eerste  nederlandstalige boek over het leven en werk van Mogens Balle is voorzien van een engelse samenvatting.

Mogens Balle is het meest bekend door zijn intensieve kleurgebruik, spontaniteit en fantasiefiguren. Hierdoor kan zijn werk typisch en herkenbaar Cobra genoemd worden.

Prachtige afbeeldingen en een door zijn dochter Annemarie Balle geschreven voorwoord maken dit een unieke uitgave.

Dit boek is in eigen beheer door de auteur uitgegeven in beperkte oplage van 60 exemplaren.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
15 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:02-12-2018 om 10:16
Eindtijd:09-12-2018 om 21:46
Wilma
09 dec. / 20:03
€ 15