Mogens Balle - ingelijste litho - Verkocht

Mogens Balle - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 185!
Mogens Balle - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 185!Mogens Balle - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 185!Mogens Balle - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 185!Mogens Balle - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 185!Mogens Balle - ingelijste litho kopen? Bied vanaf 185!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ingelijste litho van Mogens Balle. Nummer: 58/150. Afmetingen incl. lijst: H51,5 x b62,5 cm. Afmeting voorstelling: H25 x b36,5 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verzenden met een koerier is ook een optie.

zzcob

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
Dit item is verkocht voor 185,00
Starttijd:11-05-2017 om 22:03
Eindtijd:15-05-2017 om 22:03
bruc
13 mei / 00:29
€ 185