Mogens Balle: Kleurenlitho, Dromenland (CoBrA) - Verkocht

Mogens Balle: Kleurenlitho, Dromenland (CoBrA) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

Mogens Balle: Kleurenlitho, Dromenland (CoBrA) kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle: Kleurenlitho, Dromenland (CoBrA) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44759 verkochte items
Alle items van deze verkoper (513)
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlitho van de Deense CoBrA kunstenaar Mogens Balle. Zijn composities zijn zeer kleurrijk en vaak ook druk te noemen, een geliefd onderwerp in zijn werk zijn fantasiefiguren. Ook zijn er overeenkomsten te zien met het werk van Asger Jorn, die Mogens Balle zelf kende.
Voor de lage inzet is gekozen, omdat de oplage van deze druk uit 1000 bestaat.

Titel: Dromenland
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 28 cm x 45 cm (afmetingen blad: 34 cm x 49,5 cm)
Oplage: 71/1000
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Ingelijst: Nee
Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier

Conditie:
In goede staat, maar met in de witranden om het beeld heen wat lichte kreuk en vlekjes. Ingelijst niet of nauwelijks zichtbaar.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in een koker. Afhalen in Amsterdam Z-O tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.
Dit geldt voor alle werken aangeboden door de Veilingmeester op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam Z-O, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Mogens Balle (1921-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44759 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:22-04-2014 om 11:20
Eindtijd:27-04-2014 om 11:20
Biedingen (9)
Pevehasj
24 apr. / 22:44
€ 55
HArt
24 apr. / 22:44
€ 50
HArt
22 apr. / 15:20
€ 45
Stientje
22 apr. / 15:19
€ 40
HArt
22 apr. / 15:19
€ 40
Stientje
22 apr. / 14:32
€ 35
Braamberg
22 apr. / 14:32
€ 30
Stientje
22 apr. / 14:32
€ 25
Braamberg
22 apr. / 14:31
€ 1