Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek: Kleurenlitho
Formaat 60 x 80 cm
Ingelijst in blank houten lijst
Gesigneerd met potlood
Oplage 29/100
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt i.v.m het formaat van het pakket 17,50 euro,
Buitenlandse verzending alleen mogelijk zonder passe-partout en lijst in stevige koker 25 euro
Na afspraak kan het werk opgehaald worden in Enkhuizen
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Code: ZZOB
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland |
Objectlocatie | Enkhuizen, Nederland |
Starttijd | 11-10-2017 om 19:09 |
Eindtijd | 23-10-2017 om 20:14 |