MOGENS BALLE, Kleurenlitho, z.t - Verkocht

MOGENS BALLE, Kleurenlitho, z.t kopen? Bied vanaf 325!
MOGENS BALLE, Kleurenlitho, z.t kopen? Bied vanaf 325!MOGENS BALLE, Kleurenlitho, z.t kopen? Bied vanaf 325!MOGENS BALLE, Kleurenlitho, z.t kopen? Bied vanaf 325!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: Kleurenlitho

Formaat 60 x 80 cm

Ingelijst in blank houten lijst

Gesigneerd met potlood

Oplage 29/100

Conditie: In zeer goede staat

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt i.v.m het formaat van het pakket 17,50 euro,

Buitenlandse verzending alleen mogelijk zonder passe-partout en lijst in stevige koker 25 euro

Na afspraak kan het werk opgehaald worden in Enkhuizen

Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving.

Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.

Code: ZZOB

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
Dit item is verkocht voor 445,00
Starttijd:11-10-2017 om 19:09
Eindtijd:23-10-2017 om 20:14
Biedingen (7)
DFijen
23 okt. / 20:08
€ 445
Aurora101
23 okt. / 20:08
€ 425
DFijen
23 okt. / 20:07
€ 405
Aurora101
23 okt. / 20:07
€ 385
DFijen
23 okt. / 20:07
€ 365
Aurora101
23 okt. / 20:07
€ 345
DFijen
17 okt. / 19:45
€ 325