Mogens Balle - Litho, Compositie met figuren - Ingelijst - Verkocht

Mogens Balle - Litho, Compositie met figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Mogens Balle - Litho, Compositie met figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mogens Balle - Litho, Compositie met figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mogens Balle - Litho, Compositie met figuren - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen42.5 cm x 52.5 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45/100
Strak ingelijst met zwarte lijst en blauw passe-partout.

Goede staat, maar wel met een sterke (egale) vergeling, met een wat sterkere concentratie langs de randen.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46839 verkochte items
Alle items van deze verkoper (640)
61 cm
51 cm
52.5 cm
42.5 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-11-2021 om 15:17
Eindtijd:05-12-2021 om 19:08
gust
03 dec. / 12:46
€ 150