Mogens Balle - litho, fantasie in kleur - Verkocht

Mogens Balle - litho, fantasie in kleur kopen? Bied vanaf 150!
Mogens Balle - litho, fantasie in kleur kopen? Bied vanaf 150!Mogens Balle - litho, fantasie in kleur kopen? Bied vanaf 150!Mogens Balle - litho, fantasie in kleur kopen? Bied vanaf 150!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/150
M.Balle behoorde tot de kern van de Deense groep Cobra kunstenaars

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  bedi
FA. (9)

122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
42 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:08-10-2018 om 11:51
Eindtijd:15-10-2018 om 22:48
dany_de_man
13 okt. / 09:56
€ 150