Mogens Balle - lithografie in kleur - abstracte compositie - Verkocht

Mogens Balle - lithografie in kleur - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!
Mogens Balle - lithografie in kleur - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Mogens Balle - lithografie in kleur - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Mogens Balle - lithografie in kleur - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Mogens Balle - lithografie in kleur - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Mogens Balle - lithografie in kleur - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Compositie in kleur.

Lithografie.

Afmetingen;  41 x 31 cm.

Gesigneerd en genummerdd in potlood.

Oplage 150 exemplaren.

Dit is nummer 19/150

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Centerfo
FA. (17)

523 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:06-05-2018 om 11:38
Eindtijd:13-05-2018 om 12:38
art_maestro
13 mei / 12:27
€ 150