Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek: Kleurenlitho
Titel : Store Kongensgade-Suite, 11
Formaat 50 x 40 cm
Ingelijst in blank houten Barth lijst
Gesigneerd met potlood r.o.
Genummerd: l.o 86/100
Jaartal 1967
Papierstempel r.o. Court gallery graphics
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 12,50 euro, andere eu landen 19,50 euro .
Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten
Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
Starttijd | 18-6-2016 om 7:57 |
Eindtijd | 26-6-2016 om 12:02 |