Mogens Balle: Litho,Store Kongensgade-suite, 11 - Verkocht

Mogens Balle: Litho,Store Kongensgade-suite, 11 kopen? Bied vanaf 200!
Mogens Balle: Litho,Store Kongensgade-suite, 11 kopen? Bied vanaf 200!Mogens Balle: Litho,Store Kongensgade-suite, 11 kopen? Bied vanaf 200!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: Kleurenlitho

Titel : Store Kongensgade-Suite, 11

Formaat 50 x 40 cm

Ingelijst in blank houten Barth lijst

Gesigneerd met potlood r.o.

Genummerd: l.o 86/100

Jaartal 1967

Papierstempel r.o. Court gallery graphics

Conditie: In zeer goede staat

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt  12,50 euro, andere eu landen 19,50 euro .
Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten

Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:18-06-2016 om 07:57
Eindtijd:26-06-2016 om 12:02
klaasz
26 jun. / 11:54
€ 200