Mogens Balle: Litho,Store Kongensgade-suite, 2 - Verkocht

Mogens Balle: Litho,Store Kongensgade-suite, 2 kopen? Bied vanaf 250!
Mogens Balle: Litho,Store Kongensgade-suite, 2 kopen? Bied vanaf 250!Mogens Balle: Litho,Store Kongensgade-suite, 2 kopen? Bied vanaf 250!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: Kleurenlitho

Titel : Store Kongensgade-Suite, 2

Formaat 50 x 40 cm

Ingelijst in blank houten Barth lijst

Gesigneerd met potlood r.o.

Genummerd: l.o 86/100

Jaartal 1967

Papierstempel r.o. Court gallery graphics

Conditie: In zeer goede staat

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 17,50 euro, andere eu landen 25 euro .
Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten

Wij streven er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de omschrijving.
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.

code ZZCOB

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Galerie 10
FA. (2)

Lid sinds 2010
109 verkochte items
Dit item is verkocht voor 250,00
Starttijd:01-05-2017 om 12:55
Eindtijd:15-05-2017 om 19:55
Kattelbach
01 mei / 22:51
€ 250