Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Mogens Balle (1921-1988)
IngelijstIngelijst
Afmetingen49.5 cm x 60.5 cm (h x b)
Lijst71 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Literatuur: Henning Smidth no. 196X-027.

Herkomst : Particuliere collectie Denemarken.

Volgrecht: Voor dit item wordt de wettelijk verplichte 4% Volgrecht-vergoeding berekend over de gehele verkoopprijs bij een opbrengst van 3.000,- euro exclusief BTW of meer, en inclusief toeslag. Het volgrecht dient betaald te worden door de koper. Kunstveiling zal zorg dragen voor de financiële afwikkeling van de Volgrecht-vergoeding volgens de vastgelegde bepalingen.

In de hoeken staat het doek licht bol.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46838 verkochte items
Alle items van deze verkoper (641)
82 cm
71 cm
60.5 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 2.300,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2020 om 17:23
Eindtijd:13-01-2020 om 19:05
Biedingen (26)
eddyarickx
13 jan. / 05:21
€ 2000
artprice
10 jan. / 17:24
€ 1900
hebjeniet
10 jan. / 17:24
€ 1800
hebjeniet
10 jan. / 17:23
€ 1500
artprice
08 jan. / 22:06
€ 1400
hebjeniet
08 jan. / 22:05
€ 1300
eddyarickx
06 jan. / 22:11
€ 1200
artprice
06 jan. / 22:10
€ 1100
eddyarickx
06 jan. / 22:10
€ 1000
artprice
06 jan. / 22:07
€ 521
eddyarickx
06 jan. / 22:07
€ 501
eddyarickx
06 jan. / 22:07
€ 430
artprice
06 jan. / 22:07
€ 410
eddyarickx
06 jan. / 22:07
€ 390
artprice
06 jan. / 22:07
€ 370
eddyarickx
06 jan. / 22:07
€ 350
artprice
06 jan. / 22:07
€ 330
eddyarickx
06 jan. / 22:07
€ 310
artprice
06 jan. / 22:07
€ 290
eddyarickx
06 jan. / 20:10
€ 270
postart
06 jan. / 20:10
€ 250
postart
06 jan. / 19:58
€ 111
KVDC
06 jan. / 19:58
€ 101
KVDC
06 jan. / 19:57
€ 5
postart
06 jan. / 19:57
€ 3
KVDC
06 jan. / 19:55
€ 1