Mogens Balle - Pastelkrijt, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Mogens Balle - Pastelkrijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Mogens Balle - Pastelkrijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Pastelkrijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - Pastelkrijt, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 37 cm (h x b)
Lijst55 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Administratieve code:

QQWW

Het werk is in zeer goede staat. Lijst is verouderd en het glas is erg vies.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46810 verkochte items
Alle items van deze verkoper (669)
44 cm
55 cm
37 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 180,00
Starttijd:01-11-2019 om 15:07
Eindtijd:17-11-2019 om 20:30
Biedingen (24)
bedi
17 nov. / 19:37
€ 180
Andredriessen
17 nov. / 19:32
€ 170
bedi
17 nov. / 17:50
€ 160
GuidoJurgens
17 nov. / 16:54
€ 150
bedi
17 nov. / 16:54
€ 140
GuidoJurgens
17 nov. / 16:54
€ 130
bedi
17 nov. / 16:51
€ 120
GuidoJurgens
17 nov. / 08:31
€ 110
present88
16 nov. / 23:14
€ 100
GuidoJurgens
15 nov. / 16:47
€ 90
william1
15 nov. / 16:47
€ 80
GuidoJurgens
15 nov. / 16:47
€ 80
william1
15 nov. / 11:34
€ 70
GuidoJurgens
11 nov. / 21:10
€ 60
EriTreestra
11 nov. / 21:10
€ 50
GuidoJurgens
11 nov. / 21:10
€ 45
EriTreestra
11 nov. / 19:44
€ 40
GuidoJurgens
05 nov. / 17:48
€ 35
bavaff
04 nov. / 08:47
€ 30
thijsvw
02 nov. / 13:26
€ 25
MBZ
02 nov. / 13:26
€ 21
thijsvw
01 nov. / 22:51
€ 5
tkeuning
01 nov. / 22:51
€ 3
thijsvw
01 nov. / 15:45
€ 1