Mogens Balle - Zeefdruk - Verkocht

Mogens Balle - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Mogens Balle - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Mogens Balle - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Mogens Balle - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Mogens Balle - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Mogens Balle - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Mogens Balle - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Mogens Balle - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51.3 cm x 71.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage87/100 II
Zeefdruk van Cobra-lid Mogens Balle, gesigneerd en genummerd in potlood.
Verzending tussen twee platen 8,50, aangetekend 10,15

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
71.3 cm
51.3 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:17-08-2018 om 19:54
Eindtijd:31-08-2018 om 19:12
ooteboe
28 aug. / 10:56
€ 100