Mogens Balle - zonder titel - Verkocht

Mogens Balle - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Mogens Balle - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!Mogens Balle - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!Mogens Balle - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Deense Cobra. Mooi aabstract werk.

Natuurlijk mag u het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
38 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 110,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2020 om 12:27
Eindtijd:31-01-2021 om 21:04
ingejacobs
31 jan. / 20:26
€ 96