Mogens Balle - & Christian Dotremont - Litho, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Mogens Balle - & Christian Dotremont - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Mogens Balle - & Christian Dotremont - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - & Christian Dotremont - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - & Christian Dotremont - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mogens Balle - & Christian Dotremont - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 57 cm (h x b)
Lijst64 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage70/100

Litho door Mogens Balle in samenwerking met Christian Dotremont. De litho is door beiden gesigneerd.

Herkomst: Private Collectie, Nederland.

Lichte verkleuring van het papier

Mogens Balle (1921-1988)

DeensDeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46840 verkochte items
Alle items van deze verkoper (639)
74 cm
64 cm
57 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 575,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-11-2020 om 10:39
Eindtijd:30-11-2020 om 20:25
Biedingen (31)
user
30 nov. / 20:16
€ 500
kdw71
30 nov. / 20:16
€ 490
kdw71
30 nov. / 20:15
€ 343
karelj
30 nov. / 20:15
€ 323
kdw71
30 nov. / 18:08
€ 303
Rex2205
30 nov. / 18:08
€ 283
kdw71
30 nov. / 12:53
€ 263
Appelscha
30 nov. / 12:53
€ 243
kdw71
25 nov. / 11:18
€ 223
postart
25 nov. / 11:18
€ 203
postart
25 nov. / 00:13
€ 193
vlart
25 nov. / 00:13
€ 183
postart
24 nov. / 22:32
€ 173
Rex2205
24 nov. / 22:32
€ 163
postart
17 nov. / 15:20
€ 153
edbrussel
17 nov. / 15:20
€ 143
edbrussel
17 nov. / 01:20
€ 130
R61F
17 nov. / 01:20
€ 120
R61F
17 nov. / 01:20
€ 113
edbrussel
17 nov. / 01:20
€ 103
R61F
17 nov. / 01:20
€ 73
edbrussel
17 nov. / 01:20
€ 63
R61F
17 nov. / 01:20
€ 43
edbrussel
17 nov. / 01:20
€ 38
R61F
16 nov. / 23:16
€ 23
nelleke1958
16 nov. / 11:48
€ 18
Oversloot
16 nov. / 11:48
€ 13
nelleke1958
16 nov. / 11:48
€ 10
Oversloot
16 nov. / 11:48
€ 5
nelleke1958
16 nov. / 11:48
€ 3
Oversloot
16 nov. / 11:37
€ 1