MOGENS BALLE Litho uit 1979 VREEMD FIGUUR Handgesigneerd - Verkocht

MOGENS BALLE  Litho uit 1979  VREEMD FIGUUR  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
  • Mogens Balle (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar:Mogens Balle

Prachtig Kleurenlitho in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd   33/150

Afmeting blad   42x31 cm

Verzendkosten  12.50 in ned  17.50 in belgie

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:25-04-2015 om 18:15
Eindtijd:09-05-2015 om 18:20
Bombeeck
09 mei / 18:14
€ 70