Mohammed Quraish - Flying I - Verkocht

Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!
Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!Mohammed Quraish - Flying I kopen? Bied vanaf 10!
  • Mohammed Quraish (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 122 cm (h x b)
Lijst63 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage118/155
Kleurig en illustratief werk typografische en oosterse elementen

De lijst heeft gebruikssporen.

Mohammed Quraish (1965)

IrakeesIrakeesAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Artzaanstad
FA. (2)

48 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
153 cm
63 cm
122 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-09-2022 om 13:24
Eindtijd:06-10-2022 om 21:35
Biedingen (9)
hanbaumer
06 okt. / 21:27
€ 45
takamine
06 okt. / 21:27
€ 42
takamine
06 okt. / 21:27
€ 40
hanbaumer
06 okt. / 21:27
€ 35
takamine
06 okt. / 21:05
€ 30
Rex2205
06 okt. / 19:35
€ 25
hanbaumer
06 okt. / 19:35
€ 20
Rex2205
06 okt. / 19:35
€ 15
hanbaumer
23 sep. / 13:47
€ 10