MOLEN IN DE WINTER MET MOLENAARS olieverf - Verkocht

MOLEN IN DE WINTER MET MOLENAARS olieverf  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

MOLEN IN DE WINTER MET MOLENAARS olieverf  kopen? Bied vanaf 1!MOLEN IN DE WINTER MET MOLENAARS olieverf  kopen? Bied vanaf 1!MOLEN IN DE WINTER MET MOLENAARS olieverf  kopen? Bied vanaf 1!MOLEN IN DE WINTER MET MOLENAARS olieverf  kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd

gesigneerd THOMAS

MOLEN IN DE WINTER

olieverf op paneel in de maat 34 x 50 cm

gesigneerd H Thomas

in oude laklijst in de maat 43 x 59 cm

schilderij in goede staat

lijst heeft randschade en wordt gratis meegeleverd

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:08-04-2015 om 20:19
Eindtijd:19-04-2015 om 20:29
Biedingen (11)
goede070660
19 apr. / 20:21
€ 35
johjoh367
19 apr. / 20:19
€ 30
KunstkamerZuidoost
19 apr. / 19:31
€ 25
johjoh367
19 apr. / 19:31
€ 21
johjoh367
19 apr. / 15:14
€ 13
Locpilot
19 apr. / 15:14
€ 11
johjoh367
19 apr. / 15:13
€ 9
Locpilot
19 apr. / 15:13
€ 7
johjoh367
19 apr. / 12:23
€ 5
Welkoop
12 apr. / 16:21
€ 3
andreas35
09 apr. / 16:20
€ 1