Monica van Dael - Naakt - hardsteen, gesigneerd en 1993

Monica van Dael - Naakt - hardsteen, gesigneerd en 1993 kopen? Bied vanaf 650!
Monica van Dael - Naakt - hardsteen, gesigneerd en 1993 kopen? Bied vanaf 650!Monica van Dael - Naakt - hardsteen, gesigneerd en 1993 kopen? Bied vanaf 650!Monica van Dael - Naakt - hardsteen, gesigneerd en 1993 kopen? Bied vanaf 650!Monica van Dael - Naakt - hardsteen, gesigneerd en 1993 kopen? Bied vanaf 650!Monica van Dael - Naakt - hardsteen, gesigneerd en 1993 kopen? Bied vanaf 650!Monica van Dael - Naakt - hardsteen, gesigneerd en 1993 kopen? Bied vanaf 650!
  • Monica van Dael (1943)
TypeBeeld / Object
Jaartal1993
TechniekSteen
OnderwerpErotiek
Afmetingen18 cm x 10 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1675 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageuniek

Gesigneerd en gedateerd onderzijde.

Over haarzelf:Monica van Dael is een beeldhouwster die voor haar objecten vaak steen en brons gebruikt. Ze maakt vaak gebruik van taille directe. Veel van haar beelden zijn in brons gegoten.

Van Dael staat erom bekend dat ze vaak de vrouw kiest, die beeldt ze uit in verschillende vormen. Haar beelden variëren van licht abstract tot expressief.

Het werk is in goede staat.

Monica van Dael (1943)

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  JBK
FA. (22)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
10
18
8
Sluit over 3d 4u 29m 19s
Openingsbod€ 650
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieMaarssen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd18-3-2023 om 16:22
Eindtijd1-4-2023 om 20:40