monogram JMM - aquarel/collage "Parijs - personen op plein" omstreeks 1950 - Verkocht

monogram JMM - aquarel/collage  "Parijs - personen op plein" omstreeks 1950 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

monogram JMM - aquarel/collage  "Parijs - personen op plein" omstreeks 1950 kopen? Bied vanaf 1!monogram JMM - aquarel/collage  "Parijs - personen op plein" omstreeks 1950 kopen? Bied vanaf 1!monogram JMM - aquarel/collage  "Parijs - personen op plein" omstreeks 1950 kopen? Bied vanaf 1!monogram JMM - aquarel/collage  "Parijs - personen op plein" omstreeks 1950 kopen? Bied vanaf 1!monogram JMM - aquarel/collage  "Parijs - personen op plein" omstreeks 1950 kopen? Bied vanaf 1!monogram JMM - aquarel/collage  "Parijs - personen op plein" omstreeks 1950 kopen? Bied vanaf 1!monogram JMM - aquarel/collage  "Parijs - personen op plein" omstreeks 1950 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Schilder / gesigneerd : JJM  (onbekend - doet erg aan het werk van Sipke Cornelis Houtman 1871-1945 denken )
Titel/Voorstelling : "Parijs -  personen op plein"
Datering : omstreeks 1950
Medium / Techniek : gemengde techniek/collage op papier
Maten : 65 x 55 cm (incl. passe partout en lijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd

Ongespecificeerd

FA. (113)

3029 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:13-06-2015 om 14:50
Eindtijd:27-06-2015 om 20:50
Biedingen (9)
paulusp
22 jun. / 11:46
€ 25
Klawa
22 jun. / 11:45
€ 20
paulusp
22 jun. / 11:45
€ 20
Klawa
19 jun. / 15:11
€ 12
paulusp
19 jun. / 15:11
€ 10
paulusp
19 jun. / 15:10
€ 7
Klawa
19 jun. / 15:10
€ 5
paulusp
15 jun. / 01:12
€ 3
Welkoop
14 jun. / 10:56
€ 1