monogram WGFJ olieverf /papier "Zonnig landschap" plein air - Verkocht

monogram WGFJ olieverf /papier "Zonnig landschap" plein air  kopen? Bied vanaf 1!
monogram WGFJ olieverf /papier "Zonnig landschap" plein air  kopen? Bied vanaf 1!monogram WGFJ olieverf /papier "Zonnig landschap" plein air  kopen? Bied vanaf 1!
  • Willem G.F. Jansen (1871-1949)

Kunstenaar : W.G.F. Jansen 1871 - 1949
Titel/Voorstelling: zonnig landschap met hooischelven
Datering: ca. 1910
Medium /Techniek : olieverf op papier
Maten : 16 x 22  niet ingelijst !
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed ( op nieuw board geplakt )

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:19-04-2014 om 15:42
Eindtijd:01-05-2014 om 15:42
Biedingen (4)
eloy2013
01 mei / 10:13
€ 15
z14z
30 apr. / 23:51
€ 10
jtjmkusters
26 apr. / 18:09
€ 5
duit77
20 apr. / 16:41
€ 1