Mooi Hoofd - Verkocht

Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 260!

Verkoopprijs: € 280,00

Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 260!Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 260!Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 260!Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 260!Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 260!Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 260!Mooi Hoofd kopen? Bied vanaf 260!

Geplaatst door  jongerius

39 verkochte items
  • Jef Diederen (1920-2009)
GesigneerdHandgesigneerd

"Mooi Hoofd" is de titel van een serie van zeven litho's die Jef Diederen in 1993 maakte naar teksten van Lucebert.

De uitgave kwam tot stand op initiatief van Galerie Willy Schoofs te Eindhoven en werd gedrukt bij Steendrukkerij Amsterdam op BFK Rives 270 grams in een oplage van 80 exemplaren. Alle litho's zijn gesigneerd door de kunstenaar. Bovendien zijn alle series in het colofon gesigneerd door Jef Diederen en Lucebert. De map is compleet met 7 litho's.

nummer 9/80

verzendkosten in overleg

Dit item is verkocht voor 280,00
Starttijd:12-02-2015 om 20:11
Eindtijd:26-02-2015 om 20:11
Biedingen (2)
Vrijbuiter
26 feb. / 19:32
€ 280
lui
25 feb. / 10:35
€ 260