Mooie aquarel van een paard, gesigneerd Holkamp? - Verkocht

Verkoopprijs: € 35,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Ongespecificeerd
In opdracht geveild:

Aquarel van een paard. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Signatuur niet bekend: Holkamp? Holtkamp? Zie afbeelding.

Titel: geen titel
Jaartal: onbekend
Afmetingen lijst: 31cm x 41cm
Afmetingen litho: 48cm x 13cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Ja

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier.  Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden.

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:02-02-2011 om 17:32
Eindtijd:09-02-2011 om 17:32
trixttr
08 feb. / 20:48
€ 35