Mooie ets, gesigneerd. Groot formaat. - Verkocht

  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Grote ets met een voor mij helaas onbekende signatuur (zie foto)

Titel: Melody
Jaartal: onbekend
Afmetingen: 48cm x 64cm (afmetingen beeld: 40x48cm).
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 37/150

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Dit werk kan verzonden worden in een koker voor 10 euro binnen NL. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45490 verkochte items
Alle items van deze verkoper (669)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:22-09-2011 om 10:52
Eindtijd:28-09-2011 om 10:52
J.knappe
23 sep. / 21:38
€ 25