Mooie Ets "Utrecht en de Dom" van Nederlands grootste etser van stadsgezichten - Verkocht

Mooie Ets "Utrecht en de Dom" van Nederlands grootste etser van stadsgezichten kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 20,00

Mooie Ets "Utrecht en de Dom" van Nederlands grootste etser van stadsgezichten kopen? Bied vanaf 1!Mooie Ets "Utrecht en de Dom" van Nederlands grootste etser van stadsgezichten kopen? Bied vanaf 1!Mooie Ets "Utrecht en de Dom" van Nederlands grootste etser van stadsgezichten kopen? Bied vanaf 1!Mooie Ets "Utrecht en de Dom" van Nederlands grootste etser van stadsgezichten kopen? Bied vanaf 1!Mooie Ets "Utrecht en de Dom" van Nederlands grootste etser van stadsgezichten kopen? Bied vanaf 1!Mooie Ets "Utrecht en de Dom" van Nederlands grootste etser van stadsgezichten kopen? Bied vanaf 1!Mooie Ets "Utrecht en de Dom" van Nederlands grootste etser van stadsgezichten kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Cornelis Brandenburg (1883-1954)
Titel/Voorstelling : " Utrecht met de Dom "
Datering : omstreeks 1930
Medium / Techniek : droge naald ets op papier
Maten : 21 x 31 cm (bladmaat) en 30 x 40 cm ( ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Cornelis Brandenburg (Wormerveer (Zaanstad) , 5 december 1883 - Amsterdam, 18 november 1954) was een Nederlandse etser, tekenaar, plateelschilder en politiek tekenaar. Cornelis Brandenburg is één van Nederlands grootste etsers van stadsgezichten en dan vooral van Amsterdam. Bij het stadsarchief van Amsterdam zijn 64 etsen van hem aanwezig.

Vanaf 1900  tot 1954 was hij werkzaam in Amsterdam. Van 1890 tot 1903 had hij een opleiding aan de Teekenschool voor Kunstambachten en de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam, hij was daar leerling van August Allebé, Antoon Derkinderen, Pieter Dupont en Georg Rueter.

Aanvankelijk was hij plateelschilder bij De Distel, en daarna tekenaar bij de chemigrafische inrichting van Schnabel in Amsterdam.

Brandenburg was lid van Arti et Amicitiae (Amsterdam).

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (112)

3007 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:29-04-2018 om 16:11
Eindtijd:13-05-2018 om 22:11
Biedingen (10)
Marcello020
13 mei / 21:56
€ 20
Petowa
13 mei / 21:39
€ 18
22kieb35
12 mei / 22:21
€ 16
GroteBlauwe
12 mei / 12:08
€ 14
LantainArdwin
12 mei / 11:53
€ 12
GroteBlauwe
11 mei / 17:40
€ 10
Leogroenewegen
11 mei / 17:39
€ 8
GroteBlauwe
11 mei / 17:39
€ 6
Leogroenewegen
06 mei / 15:49
€ 3
Gaus
30 apr. / 09:11
€ 1