Mooie grafiek, signatuur helaas niet leesbaar (Zie foto) - Verkocht

Verkoopprijs: € 35,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44076 verkochte items
Alle items van deze verkoper (457)
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Kleurenlitho met onbekende signatuur (informatie is welkom!). Zeer mooi werk op handgeschept  papier.  Dit werk is nu zeer goedkoop aangeboden omdat de maker ons onbekend is.

Titel: Geen titel
Jaartal: 1978
Afmetingen: 65cm x 48cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd
Ingelijst: Nee.
Oplage: 12/190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44076 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:15-11-2010 om 12:36
Eindtijd:29-11-2010 om 12:41
Biedingen (3)
henkwoudsma
29 nov. / 12:31
€ 35
jozeph
29 nov. / 12:30
€ 27
Peter
17 nov. / 22:08
€ 25