Mooie grote handgesigneerde litho: Olifant

Mooie grote handgesigneerde litho: Olifant kopen? Bied vanaf 80!
Mooie grote handgesigneerde litho: Olifant kopen? Bied vanaf 80!Mooie grote handgesigneerde litho: Olifant kopen? Bied vanaf 80!Mooie grote handgesigneerde litho: Olifant kopen? Bied vanaf 80!Mooie grote handgesigneerde litho: Olifant kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  avholstein

20 verkochte items
  • Antonio Segui (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlitho van de bekende kunstenaar Antonio Segui. Uitgegeven door Prent 190

Titel: Olifant bij bomen
Jaartal: 1973
Afmetingen beeld: 50 cm x 66 cm (afmetingen blad: 54 cm x 70 cm)
Oplage: 82/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Ingelijst: Nee
Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier
Herkomst/Literatuur: Gepubliceerd door Prent 190

Conditie:
Het beeld is in zeer goede staat te noemen, maar in de buitenranden zeer lichte kreuklijnen. Ingelijst niet zichtbaar.

Antonio Segui (1934)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  avholstein

20 verkochte items
Starttijd:28-10-2015 om 10:40
Eindtijd:08-11-2015 om 10:40
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieNederland