Moser - 2 Facet geslepen glas objecten

Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!
Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!
  • Moser (1857)
TypeGlas / Keramiek
StijlArt Deco
Afmetingen8 cm x 9 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
2x Facet geslepen fraaie glas objecten van Moser, zeldzaam in zijn roze-rode kleur uitvoering, ook wel Crimson rood genaamd.

Het ronde doosje heeft 12 vlakken, deksel heeft er 10.
Hoogte 7 cm, doorsnede 7cm. Gewicht 202 gram.

Onregelmatige veelhoek bestaande uit 18 vlakken, tw 2 vierkanten en 16 driehoeken.
Hoogte 8 cm, max doorsnede 9 cm, gewicht 316 gram
Conditie: Zeer lichte  gebruikssporen  en productie zweempje onderin ronde bakje.

Enkele minimale niet storende gebruikssporen.

Moser (1857)

TsjechischTsjechischAlle items van deze designer (2)
Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

327 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
9
8
8
Starttijd:17-08-2022 om 15:13
Eindtijd:26-08-2022 om 21:47
Openingsbod € 95
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa