Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 8 x 9 x 8 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Enkele minimale niet storende gebruikssporen. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 7-10-2022 om 11:47 |
Eindtijd | 16-10-2022 om 22:49 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |