Moser - 2 Facet geslepen glas objecten

Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!
Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!Moser - 2 Facet geslepen glas objecten kopen? Bied vanaf 95!
  • Moser (1857)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
StijlArt Deco
Afmetingen8 x 9 x 8 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt
2x Facet geslepen fraaie glas objecten van Moser, zeldzaam in zijn roze-rode kleur uitvoering, ook wel Crimson rood genaamd.

Het ronde doosje heeft 12 vlakken, deksel heeft er 10.
Hoogte 7 cm, doorsnede 7cm. Gewicht 202 gram.

Onregelmatige veelhoek bestaande uit 18 vlakken, tw 2 vierkanten en 16 driehoeken.
Hoogte 8 cm, max doorsnede 9 cm, gewicht 316 gram
Conditie: Zeer lichte  gebruikssporen  en productie zweempje onderin ronde bakje.
Enkele minimale niet storende gebruikssporen.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Moser (1857)

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  estrel4
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
9
8
8
Starttijd7-10-2022 om 11:47
Eindtijd16-10-2022 om 22:49
Openingsbod € 95
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland