Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 8.5 x 11 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 718 gram |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Kleine niet storende chipjes | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
| ||||||||
Garantie | |||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 17-8-2022 om 15:13 |
Eindtijd | 30-8-2022 om 10:55 |