Mr. J.A. Bletz, schilderachtig dorp - Verkocht

Mr. J.A. Bletz, schilderachtig dorp kopen? Bied vanaf 1!
Mr. J.A. Bletz, schilderachtig dorp kopen? Bied vanaf 1!Mr. J.A. Bletz, schilderachtig dorp kopen? Bied vanaf 1!
  • J.A. Bletz (1901-1994)
TypeTekening / Aquarel

Aquarel, afmeting beeld 36 x 47,cm,

gesigneerd l.o.

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:15-11-2015 om 21:21
Eindtijd:29-11-2015 om 21:21
Biedingen (4)
jero_en
29 nov. / 20:39
€ 7
Kirian
28 nov. / 22:14
€ 5
wilspaai
28 nov. / 15:19
€ 3
Kirian
15 nov. / 21:23
€ 1