Mr. Strange - La Souris - Verkocht

Mr. Strange - La Souris kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Mr. Strange - La Souris kopen? Bied vanaf 55!Mr. Strange - La Souris kopen? Bied vanaf 55!Mr. Strange - La Souris kopen? Bied vanaf 55!Mr. Strange - La Souris kopen? Bied vanaf 55!Mr. Strange - La Souris kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  mrstrange_64
FA. (4)

Lid sinds 2020
52 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Mr. Strange (1964)
Jaartal2020
TechniekGiclée
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/30

Technique: Giclée
Paper: Fabriano 240 gr art paper
Proof n ° 05/30 Hand signed and embossed with the artist's dry stamp.
Waist size: 70 x 50 cm.
New, never framed.

Mr Strange (Jean Marie Gitard) is a French artist handling surrealism with a certain derision.
Look at a world upside down.

Several exhibitions sound active both in France and abroad.
Representation by Galerie Poulpik (Sofia) and Galerie Day2Day (Lyon and Montpellier).

Mr. Strange (1964)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  mrstrange_64
FA. (4)

Lid sinds 2020
52 verkochte items
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-05-2022 om 22:53
Eindtijd:13-05-2022 om 22:37
Klaasjanveeken
13 mei / 22:29
€ 55