(naar) Pablo Picasso, Lithografie uit 1955 - Verkocht

(naar) Pablo Picasso, Lithografie uit 1955 kopen? Bied vanaf 375!

Verkoopprijs: € 375,00

(naar) Pablo Picasso, Lithografie uit 1955 kopen? Bied vanaf 375!(naar) Pablo Picasso, Lithografie uit 1955 kopen? Bied vanaf 375!(naar) Pablo Picasso, Lithografie uit 1955 kopen? Bied vanaf 375!(naar) Pablo Picasso, Lithografie uit 1955 kopen? Bied vanaf 375!(naar) Pablo Picasso, Lithografie uit 1955 kopen? Bied vanaf 375!(naar) Pablo Picasso, Lithografie uit 1955 kopen? Bied vanaf 375!(naar) Pablo Picasso, Lithografie uit 1955 kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Pablo Picasso (1881-1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Sketch 19-11-'55  l'Interieur II

Zeldzame lithografie uit 1955. Rechtsmidden voorzien van atelierstempel "Picasso". Linksboven "19-11-1955. Linksonder genummerd 335/500. Betreft één van de 25 gelithografeerde schetsen voor Abrams (1960).

Afmeting lithografie: 42x26cm. In zeer goede staat. Zie foto's

EXCLUSIEF de de kostbare lijst (zie foto's). Lijst kan geleverd worden tegen een meerprijs van € 250,- (handgemaakte lijst met hoogste kwaliteit museumglas. (zie foto's). Massief hout (17de eeuws model) met zuurvrije zwarte passe-partout. Verstekloze afwerking.

Fraaie druk waarbij de inkten mooi over elkaar liggen. Lijkt door de hoge kwaliteit eerder een tekening dan een lithografie!!

De authenticiteit is zonder enig voorbehoud gegarandeerd door de aanbieder.

Gelijksoortige litho's hangen bij prestigeuze galerie's voor  2.500-3.500.

Veiling loopt af op donderdagavond.

Gezien de hoge waarde van dit kunstwerk verdient afhalen de voorkeur.

Pablo Picasso (1881-1973)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 375,00
Starttijd:27-11-2015 om 16:08
Eindtijd:03-12-2015 om 21:08
Glennpauls
30 nov. / 23:12
€ 375