Nachtmerrie

Nachtmerrie kopen? Bied vanaf 250!
Nachtmerrie kopen? Bied vanaf 250!Nachtmerrie kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  rudibrand

0 verkochte items
  • Lucebert (1924-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

Lucebert ets, 1967, bladformaat 56 cm x 76 cm (beeldformaat 34 cm x 50 cm). Inlijsting: zuurvrij museumkarton en aluminium lijst. Vorige eigenaar heeft oplage 66/190 uitgegegomd. Huidige eigenaar heeft de potlood contouren 66/190 weer met potlood ingevuld. Originele signatuur.

Starttijd:30-05-2015 om 14:36
Eindtijd:06-06-2015 om 14:36
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNederland