Natasja Kensmil - Exit - Verkocht

Natasja Kensmil - Exit kopen? Bied vanaf 50!
  • Natasja Kensmil (1973)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
Zeefdruk op hand geschept papier.

Natasja Kensmil (1973)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
100 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-07-2020 om 10:54
Eindtijd:12-07-2020 om 13:40
Biedingen (2)
BuurMan
12 jul. / 02:01
€ 60
eddymul
07 jul. / 18:55
€ 50