Natasja Kensmil - Exit

Natasja Kensmil - Exit kopen? Bied vanaf 50!

Natasja Kensmil - Exit

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  BenB2019
FA. (4)

Lid sinds 2019
127 verkochte items
  • Natasja Kensmil (1973)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Zeefdruk op hand geschept papier

Natasja Kensmil (1973)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  BenB2019
FA. (4)

Lid sinds 2019
127 verkochte items
100 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-07-2020 om 15:15
Eindtijd:26-07-2020 om 14:26

EricClaes
22 jul. / 16:19
€ 50