Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Prachtig schilderij van Nel Star Busmann (Maartensdijk 1944) in mooie complimenterende lijst. Olieverf op doek, linksonder gesigneerd. Komt uit de kunstcollectie van de ABNAMRO (officieel de Stichting Kunst en Historisch Bezit Fortis Nederland, zie foto 5).
Afmetingen: 109cm x 89cm (incl. lijst), 100cm x 80cm (doek).
Werk kan 'live' bekeken worden en moet worden opgehaald bij aankoop (Diemen). Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is evt. mogelijk.
Starttijd | 22-12-2013 om 21:50 |
Eindtijd | 4-1-2014 om 21:50 |