Set van 4 offset litho's van Nenad Karpov (1937-2018) Het zijn afdrukken in gelimiteerde oplage van aquarellen die de kunstenaar vervaardigde in opdracht van Merck Sharp & Dohme bv, beter bekend als farmaceutische firma MSD. Let op: twee prenten zijn identiek (dubbel) Voorstelling: landende of stijgende vliegtuigen, voortgetrokken door paarden en ruiters. Oplagen: 98/2000 en 1946/2000 (dubbel); 478/2000; 385/2000 Met de hand gesigneerd (r.o.) in potlood; oplagenummer l.o. Ingelijst in grijze kunststoffen lijsten incl. glasplaat, enkele met enige ouderdomssporen. Foto's maken deel uit van de beschrijving.
Over de kunstenaar: Nenad Karpov, in 1937 geboren te Karlovac (voormalig Joegoslavie ) en overleden in 2018 in Brasschaat (BE). Beroep: architect - industrieel vormgever - schilder. Technieken: tekentechnieken. Vaak werkend met aquarel. Zijn onderwerpen waren veelal landschappen - paarden - stadsgezichten - interieurs en vrije composities. Verbleef en studeerde van 1963 tot 1972 in de Verenigde Staten Woonde en werkte vanaf 1972 tot na 1988 in Amsterdam. Daarna in Brasschaat Opleiding: 1956 - Instelling: Faculteit voor Architectuur en Urbanisme Serajewo; Van 1963 tot 1972 - Instelling: University of California
Zeer Goed
Eén exemplaar (478/2000) met lichte golving in het blad
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoorn, Nederland
Tot 10 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 28,50
€ 28,50
Europese Unie
€ 30,00